меню

Готелі у Харкові

Щодня мільйони мандрівників долають тисячі кілометрів для того, щоб відвідати сусідні країни або міста. Причин безліч, деякі туристи їдуть з рідного міста в робочих цілях, хтось в якості гостя до далеких родичів. Однак з настанням сезону відпусток, охочих провести незабутній відпочинок на курорті досить. З метою забезпечити кожного іноземного або місцевого гостя площею для тимчасового проживання, був розроблений готельний бізнес. Більшість туристів, перед прибуттям в призначений місто, заздалегідь турбуються про місце, де їм доведеться провести найбільше часу і заночувати. При бронюванні готелю без передоплати варто пам'ятати про те, що в більшості випадків ви не отримуєте гарантію вільного номера по приїзду, така політика доцільна можливою відмовою заселення.

Багато туристів при виборі місця тимчасового проживання вважають, що готель і готель (гостиница) це синоніми. Однак справжній мандрівник або експерт туристичного та готельного бізнесу знають, що між двома видами значні відмінності.

У чому полягає різниця між готелем і готелем (гостиницей)?

Варто звернути увагу, що у існуючих готелів досить розвинена інфраструктура та широкий вибір номерів, на відміну від готелів (гостиниц). На території презентабельного готелю найчастіше присутні додаткові площі, де співробітники надають можливість відвідати салон краси, ресторан та інші установи.

Можливі послуги, що надаються готелями різних цінових категорій і розташування:

  • Салон краси;
  • Парковка під охороною;
  • SPA-салон;
  • Конференц-зона для нарад і переговорів;
  • Басейн і масажний кабінет;
  • Транспортування в місця призначення і екскурсії по місту.

Насправді спектр розваг і послуг, що надаються готелем, обмежений кількістю зірок і бюджетом підприємства. Багато факторів також залежать від розташування архітектурного будови. Готелі оцінюють по зірках від 3 до 5-7. Припустимо, в ОАЕ можна оселитися в багатоповерхівці міжнародного класу з 7 зірками, і навіть більш бюджетні пропозиції будуть набагато елегантних номерів класу люкс в країнах СНД, з новаційною технікою і максимально комфортними умовами.

При виборі між готелем і готелем відштовхуйтесь від власного бюджету, переваг і норм, які потрібно виконати обслуговуючим персоналом. Проте, підприємці завжди намагаються догодити своїм клієнтам, так як в їх же інтересах збільшити кількість відвідувачів в готелі. Рівень сервісу, що надається міні-готелем Рилєєв відповідає всім вимогам навіть самого вимогливого мандрівника, на території харківського готелю є все необхідне, щоб провести незабутню поїздку.

Як правильно вибрати готель?

Перед началом путешествия в первую очередь необходимо определиться, какие приоритетные функции должен выполнять отель. Отталкиваясь от бюджета и территориального расположения предпочтительного места, туристы ссылаются на рекомендации соответствующих сайтов. В каждом крупном городе можно найти место временного проживания по собственным предпочтениям и стилистическому оформлению.

Перед початком подорожі в першу чергу необхідно визначитися, які пріоритетні функції повинен виконувати готель. Відштовхуючись від бюджету і територіального розташування бажаного місця, туристи посилаються на рекомендації відповідних сайтів. У кожному великому місті можна знайти місце тимчасового проживання за власними уподобаннями і стилістичному оформленню.

Перевага вибору проживання в досить невеликому архітектурній споруді, де за рахунок невеликої кількості наданих номерів ми створюємо максимально комфортні умови для кожного. Саме тут ви зможете вибрати номер комфорт за доступною ціною. Простора обстановка і нові меблі, можливість оселиться одному або з парою. Інтер'єр приміщень був розроблений дизайнером і виконаний із застосуванням якісних і екологічних матеріалів. Власна спальня, вітальня і ванна кімната з усіма необхідними зручностями, щоб відчувати себе як вдома і краще.

Персональний підхід і відповідні умови навіть для найвибагливіших клієнтів. На території міні-готелю ви зможете насолодитися свіжим повітрям і скористатися мангалом. Обладнана тераса з альтанкою і міський пейзаж скрасять проведення часу на відкритій ділянці. Для гостей Харкова з дітьми ми надаємо можливість забронювати сімейний номер, в якому передбачено додаткове місце і все відповідне зручності. Індивідуальна територія призначена до 4-х чоловік, за рахунок теплих тонів, які використовуються в інтер'єрі, обстановка сприяє відпочинку і спокою. За попереднім запитом у номері можна помістити дитяче ліжечко, а в теплий, сонячний день діти з задоволенням проведуть час на свіжому повітрі. Доглянута ділянка, обладнаний сад і квіткові композиції створюють атмосферу затишку, і вам неодмінно захочеться повернутися знову.

Ніде в Харкові не знайти більш комфортного будинку з можливістю оренди номерів. Стилістична особливість ділянки дозволяє провести час з користю, розташування міні-готелю позбавить вас від пошуку установ 1-й необхідності по всьому місту. Ви можете забронювати номер на будь-який смак і не турбуватися про якість обслуговування. Кожен співробітник пройшов спеціальне навчання і знає як швидко і якісно надати всі комфортні умови тимчасового проживання туристам.

повернутися до послуг

Уточнити наявність номера