меню

Номери в готелі Рилєєв з погодинною оплатою

Уточнити наявність вільних номерів

Порядок проживання в Міні-готелi Рилєєв в Харкові біля залізничного вокзалу і метро:

Час заїзду і від'їзду в міні готелі

Додаткові місця:

Готель на кілька годин - відповідний вибір, коли потрібно приїхати до Харкова на нетривалий час або усамітнитися від суєти повсякденного життя. Якщо Вам необхідно усамітнитися на кілька годин і "сховатися" в прекрасному, відокремлене місце недолеко від центру міста поряд із залізничним вокзалом зверніть увагу на міні-готель (готель) "Рилєєв".
 
Це не просто готель на кілька годин, а й високий рівень комфорту, незалежно від часу перебування, представлений затишними номерами з дизайнерським ремонтом і всіма зручностями. У кожному номері міні готелю Рилєєв килимове покриття або ламініт, телевізор з плоским екраном, холодильник і кондиціонер.

Чому краще зняти номер на кілька годин в міні-готелі (готелі) "Рилєєв"

Який погодинний готель в Харкові ідеальний для гостей? Обов'язково з власною ванною кімнатою в кожному номері і в міні-готелі "Рилєєв" це реалізовано. Незалежно від цілей приїзду, тут можна зняти номер погодинно в Харкові найбільш підходящого формату:


Чи не багато готелів Харкова з погодинною оплатою можуть запропонувати таке розмаїття номерів. Професійний і ввічливий персонал зробить перебування в готелі максимально комфортним. Погодинні готелі можуть бути по-домашньому затишними і міні-готель "Рилєєв" найкраще тому підтвердження. Ми зацікавлені в тому, щоб залишити у гостей тільки позитивні враження від нашої гостинності.
в міні готелі Рилєєв в Харкові ви з комфортом відпочинете і проведете час в доброзичливій обстановці. Зняти номер в готелі на кілька годин - це набагато зручніше і спокійніше, ніж варіант з квартирами, в яких досить сумнівна чистота убока і ванних приладдя.

Як зняти номер з погодинною оплатою в міні готелі Рилєєв - порядок розміщення
У нас можна зняти номер на кілька годин будь-якого формату, який вільний на даний момент. Розміщення можливе в зручний для вас час - стійка реєстрації міні готелю працює цілодобово. Вам залишається тільки подзвонити по будь-якому номером, вказаним на сайті міні готелю.

Готель з погодинною оплатою готов надати номер на 3 години. Всі додаткові послуги не включаються в загальну вартість і оплачуються окремо в момент проживання гостей.

"Рилєєв" - подобовий і погодинної готель, в якому вам нададуть сервіс високого європейського рівня, опрацьований до дрібниць. Затишні номери готелю Рилєєв в Харкові завжди зустрічають гостей ідеальною чистотою і комфортабельним оснащенням. Тому коли потрібно зняти номер в готелі в Харкові погодинно - в нашому готелі ви знайдете кращий варіант розміщення за всіма параметрами.

Уточнити наявність номера