меню

Готелi Харкова

Кожен мандрівник знає, що від вибору місця тимчасового житла залежить якість поїздки. На сьогоднішній день можна знайти готель абсолютно в будь-якому місті кожної країни. Ідеально підходить місце з відмітним рівнем зовнішніх показників і рішенням інтер'єру стилістичного напряму, від суворої класики до модерну. Якість обслуговування, розташування в місті, відповідність вартості та рівня номерів - грунтуючись на цих факторах, гість вибирає готельний номер.

Визначення готель означає спеціально обладнаний будинок, призначений для проживання гостей з сусідніх міст і країн з метою відпочинку, відрядження або тимчасового житла. Залежно від рівня номерів і якості послуг, що надаються, готелі поділяють за кількістю зірок, від недорогих будинків з однією зіркою, до тризіркового класу стандарт.

В даний час класифікують такі види готелів:

  • Мотель для автотуристів;
  • Кемпінг;
  • Пересувний готель - Ротель;
  • Флотель - корабель, переобладнаний в готель;
  • Ботель - велике судно, яке надає послуги тимчасового проживання;
  • Туристичний притулок або база.

З давніх часів люди подорожували по різних причин, хтось в пошуках нового місця проживання, а хтось виключно з метою побачити світ і культуру сусідніх держав. З розвитком торгівлі постійними клієнтами мебльованих кімнат найчастіше були купці. Однак початковою метою будівництва подібних споруд було забезпечити членів експедиційної або розвідувальної групи заїздом. Згодом бажаючих покинути рідні краї побільшало, що в слідстві призвело до збільшення числа будівель. Готельна індустрія розвивалася, а разом з нею і поліпшувалася якість зводяться архітектурних будівель - розширення площі, більше номерів і обслуговуючого персоналу.

Основні функції і послуги, що надаються готелю включають в себе технічне обслуговування приїжджих гостей:

  • Попереднє бронювання номерів;
  • Регистрация гостя по прибытию;
  • Реєстрація гостя по прибуттю;
  • Технічне і санітарне обслуговування поверхів і номерів.

Існують основні виконувані обов'язки при веденні подібного бізнесу. Поряд із загальноприйнятими функціями, співробітники готелю зобов'язані надавати відповідну інформацію з питань проживання, послуги прожитку і транспортування відвідувачів.

Для жителів міста Харків і приїжджих гостей діє спеціальна пропозиція, яка включає в себе надання повного комплексу послуг міні-готелю Рилєєв. При бронюванні номерів через сайт ви отримуєте додаткову знижку і консультацію, кожен з наданих номерів включає в себе повністю обладнане приміщення. Вигідне розташування в районі південного ЖД-вокзалу, зручний район з усіма необхідними установами в радіусі 200 метрів, які можуть знадобитися мандрівнику або місцевим гостю.

Далеко не кожен готель, незважаючи на досить високі ціни, може відповідати своїй ціновій політиці і надавати зазначені в номерний базі послуги. Незважаючи на зручне розташування і, здавалося б, відмінні номери, персонал не володіє достатньою кваліфікацією або манерами. У міні-готелі Рилєєв кожен співробітник проходить попереднє навчання та стажування. Надані номери розроблені дизайнерами вищої категорії та обладнані відповідно до європейських стандартів.

Можливість забронювати номер без кредитної картки в Харкові, і цілодобова стійка реєстрації дозволяє вибрати тимчасове житло в стислі терміни. Ви зможете насолодитися навколишньою природою і квітковими композиціями у внутрішньому дворику, провести час в альтанці за чашкою ароматної кави або бесідою. Жоден готель не зможе похвалитися повним комплексом послуг, як і на території ділянки, так і в зоні активного відпочинку.

Вибір готелю, комфортне місце проживання для туристів

До кожного гостя міні-готелю Рилєєв індивідуальний підхід, ми пропонуємо забронювати номер стандарт в місті Харків за низькою ціною і отримати повний комплекс послуг, а також кімнату з євроремонтом. Сучасно обладнана ванна кімната з індивідуальною технікою і комфортними меблями, номер включає в себе всі зручності і обслуговування персоналом.

Комфортні номери від середнього до класу люкс. Професійний ремонт і контроль якості, готелі Харкова поступаються за всіма показниками, адже саме тут, після виснажливого шляху, можна буде не просто зупинитися на кілька днів, але і абстрагуватися від переповнених вулиць великих міст. Студія люкс з джакузі за середньою ціною кімнат стандарт класу в інших готелях міста включає в себе всі комфортні умови для чудового відпочинку. Дизайн інтер'єру, світлі тони використовуваних матеріалів, вихід в інтернет і сучасна техніка дозволять вам насолодитися поїздкою. Ви з задоволенням будете згадувати про подорож або ділової зустрічі, і кожна подорож до Харкова буде починатися з бронювання номера в міні-готелі Рилєєв.

Подорожуючи Україною, ми вибираємо максимально вигідні умови для проживання на тимчасових ділянках. Відповідність ціни і якості готелів в Харкові не завжди виправдовує наші очікування, тому найчастіше гості дотримуються стандартних відгуків найбільш відвідуваних місць або знімають квартиру на певний термін. Міні-готель Рилєєв - це відмінний вибір для тих, хто шукає зручну інфраструктуру навколишньої території і бажає провести час з комфортом. Ділянка, як зовнішнього дворика, так і самої будівлі виконаний професійними архітекторами і дизайнерами. Для гостей з власним транспортом ми пропонуємо безкоштовну парковку і приватну стоянку від нашого міні-готелю.

повернутися до послуг

Уточнити наявність номера